top of page

טכנולוגיה ירוקה | אדריכל מייקל כספי

 

איך הטכנולוגיה הירוקה יכול להיות מיושם במגזר מגורים?

בסטודיו אנימה לליווי בניה ירוקה מודעות לסביבה בה היא פועלת לזרם המרכזי של חיי היומיום, האדריכלות הירוקה הופכת למגמה חובה שיכולים להפחית את עלות הפעלת במגזר מגורים לספק רזולוציה טובה לשימור הסביבה.הטכנולוגיה גרין עצמו הוא רתימת האנרגיה התהליך בצורה כל זה יכול להיות. ביישום זה שימור אנרגיה בתהליך מיחזור שלה מגורים, טכנולוגיה ירוקה יכולה להיות מפורק ל שלושה קטגוריות עיקריות, כלומר, חשמל, ניהול מים, חימום סולארי. בקבלת ירוק בבית זה אומר כי אמצעים אלה של הטכנולוגיה יכול להיות מקושר יחד ולסייע אחד לשני כדי להפחית את העלויות השוטפות על מנת לשפר את היעילות של המערכת ומקרה.סטודיו ריפלנט לאדריכלות ירוקה ובניה אקולוגית בישראל לוקח בחשבון את כל התכנון החשמלי של הבית האקולוגי, יישום חשמל בפרויקט מגורים הוא במתן לוחות PV המקשרים לתוך אחסון ותזרימי הסוללה באמצעות ממיר לספק קבוע החשמל לתוך הבית.יישום זה ניתן להשתמש השמש במהלך היום כוח לנצל את הזמן על ידי מקבל אנרגיה מ-DC ל-DC ללא כל שימור אנרגיה. כאשר השמש שוקעת, סוללות יכולה להתחיל לספק חשמל במשך השעות הנותרות של היום לספק מספיק כוח עבור מכשירי חשמל חיוניים תאורה בבית מגורים.בסטודיו אנימה לליווי בניה ירוקה בקשה נוספת היא להשתמש תאורת LED אשר צורכים עד 80% פחות מאשר הלהט הרגילה תאורה הלוגן. זה בתורו עושה שימוש יעיל מאוד של משאבי כוח טבעי זמין מאז שהוא צריך כוח מינימלי כדי להיות מופעל בשעות הערב.

איך עלות / יעילות מתאפיינת בהקשר לאנרגיה סולארית?בסטודיו ריפלנט לאדריכלות ירוקה ואדריכלות פנים זה משתנה בהתאם לדרישות של משק הבית. במעטפת אגוז, את היעילות של מערכת אנרגיה סולארית יהיה רק ??ערך רב אם היא לדעת כיצד לתפעל את השימוש באנרגיה באמצעות תאורה אפקטיבית, שימוש לצריכה סבירה, השימוש בו בשעות מסוימות של היום כאשר בפועל שלה שפע ואיכות הסוללות שבעצם משמר את כוחו מהתאים

מהי הדרך הטובה ביותר בטכנולוגיה אקולוגית שניתן ליישם:

אנימה לליווי בניה ירוקה מסתכל על דרכים שונות ליישום בית אקולוגי:

​ ​באנימה לליווי בניה ירוקה יישום גגות - ישנן כמה דרכים שבהן ניתן לשנות את מטרת והתפקוד של גג רעפים למשל לתוך אריח PV וליצור גג המהווה גג הפקת חשמל. עם זאת, שיטה זו הוא יקר להחזיר את ההשקעה בשלב זה הוא ארוך יחסית. אמצעים אחרים של השגת רזולוציית ירוק קירוי היא לייצר את האריחים מאבן ועץ טבעי, או לחתוך את הגדלים הרצויים. בידוד זה פירושו גם לקבל חומרים טבעיים להחליף חומרים סינתטיים בבניית גג.

יישום ריצוף - חומרים טבעיים כגון נשירה, במבוק חימר חיה ניתן להשתמש ביישום ריצוף. שיטה נוספת היא להשתמש מרוכבים תמהיל שונה ליישום לסיים הרצפה לייצר ריצוף cementious מופחת אשר יכול להימשך זמן רב ולהיות טבעי לחלוטין להיות עדיין אסתטי.

חימום / קירור (השמש או אחר)בסטודיו אנימה לליווי בניה ירוקהאמצעי חימום יכול להיות מיושם באמצעות מרכיבים שונים בבית מגורים, באמצעות מערכת הסקה מרכזית אשר חוסך חום במיכל מיוחד שנבנה למטרה המחבר בין רשות המים החמים בבית, זורם מתחת צינורות חימום תת רצפתי. תנורי מגבת יכול גם להיות משולב עם מערכת הסקה מרכזית. דרך נוספת של שילוב יכולות חימום בבית מגורים היא דרך המקום אש אשר יכולים לחמם את רוב המים כאשר האש בוערת בימי החורף הקרים שבהם דודי שמש אינם יעילים מספיק.

בידוד בסטודיו ראנימה לליווי בניה ירוקה בבניה אקולוגית ובניה קונבנציונאלית אמצעי שליטה על חדירת חום הוא מדאיג בעיקר עם איכות ותכונות של זיגוג של החלונות, הדלתות החיצוניים, אורות השמים תריסי כגון קונסרבטוריונים. בסטודיו אנימה לליווי בניה ירוקה בבתים ירוקים ובתים אקולוגיים יישום זיגוג כפול יעיל מאז שילוב של זכוכית ניתן להשפיע לשמש מסך שמש. אמצעים אחרים של השמש שליטה מקלות עץ טבעי במבוק כדי ליצור התקנים הצללה טבעי באזורים הפונים מצפון וממערב יום ראשון

השקיה / בריכות שחייה בסטודיו ריפלנט לאדריכלות ירוקה ואדריכלות פנים בריכת ביו כיום את המסלול היעיל ביותר ללכת על מנת לקבל מים צלולים ובריאים ללא כל שימוש בחומרים כימיים. בריכות ביו יכולות גם לצמצם את עלויות התחזוקה ברמה קריטית מאז תהליך הניקוי חיידקי נוצרת על ידי יצירת סביבה פשוט ובריא רפרודוקציה ביולוגית להתרחש ויצירת עצמית לקיום מערכת אקולוגית עם בבריכה. בסטודיו אנימה לליווי בניה ירוקה חלזונות שילוב יכול גם להחליף את רובוט לניקוי הבריכה הפיזי של בריכות כפי שהם אפס כוח רב לא מתערבים על המשתמש הבריכה בכל דרך שהיא.

האם בית ידידותי לסביבה יקר יותר לבנות – ואם כן מדוע?ההשקעה הראשונית של בית אקולוגי הוא בדרך כלל גבוה יותר מאשר בית קונבנציונלי מאז שילוב של מערכות שונות מתמחים הם במובנים מסוימים נדירים בתעשיית או מיובאים מחו"ל, גורם בדרך כלל להגדיל את העלויות). בסטודיו אנימה לליווי בניה ירוקה חושבים על פתרון. לאחר ההשקעה הראשונית של מערכות ירוק משולבים בבית, את העלויות השוטפות של הבית מופחתים באופן דרמטי בזמן בסופו של דבר לשלם את ההשקעה לסירוגין יגיע למצב כי הבית הוא ללא תשלום (בדרך כלל ייקח 3 -5 שנים, תלוי בהיקף העבודה ביד). אם אחד צריך להסתכל על משבר האנרגיה בעולם מלכתחילה, יש לחשוב כי השקעה קטנה כי אתה מכניס טכנולוגיה ירוק עכשיו, תשלם עבור עצמו בטווח הארוך, כאשר האנרגיה תהיה יקרה יותר מאז resourced נעשים נדירים מוגבל. מצד שני, בית ירוק לא חייב להיות יקר יותר אם עיצוב זהיר ויסודי הפכה למערכת כל בבית הירוק. כמה הטכנולוגיה עדיין מאוד פשוט יכול להיות מיושם מחומרים ממוחזרים ועיצוב מעט כדי לצמצם עלויות הראשונית. זה חייב להיות מומלץ על ידי האדריכל על מנת להתאים את התקציב לשלב העיצוב.

האם זה לוקח יותר זמן לבנות בית ידידותי לסביבה?לא בהכרח. בסטודיו אנימה לליווי בניה ירוקה זה יהיה תלוי בעיצוב בפרט ואת הזמינות של רכיבים מסוימים במדינה שבה הבית בנוי. היבט נוסף של זמן יכול להיות מושפע בעיקר על ידי הקבלן והניסיון שלה בייצור ניהול טוב לאורך זמן עם יועצי הבנייה של בית ירוק.

האם זה יותר קשה / דורש השגחה יותר?בסטודיו אנימה לליווי בניה ירוקה שום דבר לא קשה אם אתה יודע מה לעשות ואיך לעשות את זה. פיקוח תמיד נחוץ אם זה בבית או בבית ירוק הקונבנציונלית מסיבות מובנות של אבטחת איכות מידת הדיוק ואת הפונקציונליות של המערכת יושמה.

מייקל כספי, אדריכל​

סטודיו אנימה לליווי בניה ירוקה​​​​​​​​​​​, תל אביב

אדריכלות ירוקה ובניה ירוקה בישראל.

 

bottom of page